Zonguldak Mersin Arası Kaç Km Zonguldak Mersin Arası Kaç Saat

Zonguldak Mersin Arası Kaç Km
Zonguldak ile Mersin arası kaç km ortalama olarak toplam 766 Kilometre mesafededir. Zonguldak Mersin arası kaç saat devam eder sorusunun yanıtı ise; seyahat süresi otomobiliniz ile ortalama 7 saat 49 dakika sürecektir. Doğrusu şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz yarın 06:43 olacaktır.

Zonguldak ile Mersin Km Yakıt Hesaplama
Zonguldak ile Mersin yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 46 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise ortalama 1048 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 935 TL yakıt maliyetiniz doğar. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 523 TL averaj yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Not: Yakıt hesaplama, 10.03.2022 tarihindeki ortalama yakıt fiyatları baz alınarak yapılmıştır. Benzin: 20.345 TL, Motorin: 22.8 TL, LPG: 10.82 TL’ dir.

Zonguldak Mersin Arası seyahat araçları
Zonguldak Mersin arası yolculukta; yol haritası için CANLI HARİTA butonuna basabilirsiniz. Son olarak da Zonguldak Mersin Yol Tarifi için YOL TARİFİ butonunu kullanabilirsiniz. Bu size Google Navigasyonunu açacaktır. Böylece canlı yol tarifi alabilirsiniz. Zonguldak veya Mersin Hava durumu nasıl görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat