Yenilenen Mercedes AMG GT 4-Kapı Coupe Türkiye’de

Yenilenen Mercedes AMG GT 4-Kapı Coupe Türkiye’de

Tamamı Mercedes AMG tarafından geliştirilen üçüncü model olan AMG GT 4-Kapı Coupe, yenilenen tasarımı ve arttırılan kişiselleştirme özellikleri ile 4.959.500 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.

Tüm dünyada büyük beğeni ile karşılanan Mercedes AMG GT 4-Kapı Coupe, 2021’deki yenilenme operasyonunun peşinden Türkiye pazarına giriş yapıyor. İlk aşamada 3 farklı motor seçeneğiyle, 4.959.500 TL’den süregelen fiyatlarla müşteriler ile buluşacak olan Mercedes AMG GT 4-Kapı Coupe, daha da kişisel bir yapı kazanırken, farklı kullanıcılar için kusursuz bir yol arkadaşı olma konumunu güçlendiriyor.

AMG Special Edition versiyonu, dört kapılı spor otomobilin özgün karakterini daha da güçlendiriyor. Jant, döşeme, süsleme ve beden rengi yelpazesi ile kişiselleştirme olanakları artarken yeni yürüyen aksam, sportiflik ile konfor arasında daha da geniş bir seçenek sunuyor. Daha önce sunulan kapsamlı güncelleme sayesinde AMG GT 4-Kapı Coupe, teknolojik açıdan fazlaca gelişmiş özelliklere sahip bir konumdaydı.

Güncellenen sürüş destek sistemleri ve AMG’ye özgü işlevlere haiz standart olarak sunulan 2 adet MBUX bilgi-eğlence sistemine haiz 12.3 inçlik ekran kokpitteki önemli yeniliklerden bazıları olarak öne çıkıyor.

Tamamı Mercedes-AMG tarafınca geliştirilen üçüncü model olan AMG GT 4-Kapı Coupe başlı başına bir başarı öyküsü olarak yoluna devam ediyor.

Mercedes-AMG GT’nin yüksek sürüş dinamikleri, dört kapılı gövde ve beş yolcuya kadar yaşam alanı ile günlük kullanıma uygun bir yapıyla sunuluyor. AMG GT 4-Kapı Coupe, gelişmiş havalı süspansiyon, arka aks yönlendirme ve tamamen değişken dört tekerlekten çekişle, dünyanın en kapsamlı sürüş teknolojilerini sunarak heyecan uyandırmaya devam ediyor.

Kategorisinde Nürburgring Nordschleife’de en iyi tur süren imza atan model, teknoloji ve ince ayar noktasında segmentinde standartları belirliyor.

Tüm yüzeylerin ve bileşim noktalarının kaliteli ve kusursuz yapısı, yenilikçi ekran kumandaları, direksiyon kumandaları ve çok sayıda koltuk ve donanım konfigürasyonu ile AMG GT 4-Kapı Coupe iç mekânda da çıtayı yükseltiyor.

Tüm versiyonlar için; metalik spektral mavisi, MANUFAKTUR mat spektral mavisi ve MANUFAKTUR metalik elmas beyazı olmak üzere üç yeni beden rengi sunuluyor. Yeni AMG Gece Paketi II, daha da sportif ve daha dikkat çekici bir görünümü beraberinde getiriyor.

AMG’ye özgü radyatör ızgarasındaki dikey panjurlar burada koyu krom olarak uygulanıyor. Arkadan bakılmış olduğunda; siyah renkli AMG logosu, Mercedes Yıldızı ve model ismi dikkat çekerken siyah vurgu, ön çamurluklardaki yazılarda da kullanılıyor. Gece Paketi ve Karbon Paket kombinasyonu da sunulan yeni donanımlardan.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat