Yalova Bursa Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Yalova Bursa Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Bu makalemizde sizlere Yalova Bursa Arası Kaç Km ile alakalı ayrıntılı iller Arası Kaç Kilometre tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Yalova Bursa Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Yalova Kaç Km?
Yalova arası kaç km, diğer şehirler, ilçeler arası mesafe ile Yalova arası kaç kilometre ölçme yapabilirsiniz. Ek olarak gezi edeceğiniz güzergâh için yol haritası eşliğinde Yalova yol tarifi ve vakit bilgisine ulaşabilirsiniz.

Yalova Kaç Saat?
Haritalı yol tarifi ile seyahatinizde başlangıç noktasından Yalova iyi mi gidilir? öğrenebilirsiniz. Yalova kaç saat sürer? Sorusunun cevabı için arama motorunu kullanabilirsiniz.

Yalova Nerede?
Marmara Bölgesi içinde bulunan Yalova ilimiz, toplam 6 ilçe ve 83 mahalle/köyden oluşmaktadır. 270.976 Kişilik nüfusa sahip olan ilimiz, Marmara Bölgesi’nin 10. En büyük ilidir. Yakın çevresinde İstanbul, Bursa, Kocaeli, Bilecik, Sakarya, Eskişehir şehirleri bulunmaktadır. Coğrafi haritası ile uydu haritası için “Yalova Haritası” linkine tıklayabilirsiniz.

2019 Yalova Nüfusu firar ettir?
TÜİK verilerine göre 2019 yılı Yalova Nüfusu 270.976 kişiden oluşmaktadır. Ülkemizdeki en kalabalık şehirler sıralamasında ise 65. Sırada bulunmaktadır. Yalova nüfus yoğunluğu hesabı ise, Yalova yüzölçümü 798 Km2 olduğu için kilometrekareye 340 insan düşmektedir. Başka bir deyişle Yalova nüfus yoğunluğu 340/Km2 olmaktadır.

Yalova Bursa Kaç Km

Yalova ile Bursa arası kaç km yaklaşık olarak toplam 73 Kilometre mesafededir. Yalova Bursa arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 17 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 21:43 olacaktır.

Yalova ile Bursa Km Yakıt Hesaplama

Yalova ile Bursa yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 4 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 0 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 0 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 52 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Not: Yakıt hesaplama, 20.03.2022 tarihindeki ortalama yakıt fiyatları baz alınarak yapılmıştır. Benzin: 0 TL, Motorin: 0 TL, LPG: 11.23 TL’ dir.

Yalova Bursa Arası Seyahat Araçları

Yalova Bursa arası yolculukta; yol haritası için  CANLI HARİTA butonuna basabilirsiniz. Son olarak da Yalova Bursa Yol Tarifi için  YOL TARİFİ butonunu kullanabilirsiniz. Bu size Google Navigasyonunu açacaktır. Böylece canlı yol tarifi alabilirsiniz. Yalova veya Bursa Hava durumu nasıl görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat