Tekirdağ Bursa Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Tekirdağ Bursa Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Bu makalemizde sizlere Tekirdağ Bursa Arası Kaç Km ile alakalı ayrıntılı iller Arası Kaç Kilometre tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Tekirdağ Bursa Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Tekirdağ Bursa Kaç Km

Tekirdağ ile Bursa arası kaç km yaklaşık olarak toplam 300 Kilometre mesafededir. Tekirdağ Bursa arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 3 saat 32 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 23:48 olacaktır.

Tekirdağ ile Bursa Km Yakıt Hesaplama

Tekirdağ ile Bursa yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 18 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 425 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 356 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 213 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Not: Yakıt hesaplama, 26.03.2022 tarihindeki ortalama yakıt fiyatları baz alınarak yapılmıştır. Benzin: 19.785 TL, Motorin: 23.6 TL, LPG: 11.23 TL’ dir.

Tekirdağ Bursa Arası Seyahat Araçları

Tekirdağ Bursa arası yolculukta; yol haritası için  CANLI HARİTA butonuna basabilirsiniz. Son olarak da Tekirdağ Bursa Yol Tarifi için  YOL TARİFİ butonunu kullanabilirsiniz. Bu size Google Navigasyonunu açacaktır. Böylece canlı yol tarifi alabilirsiniz. Tekirdağ veya Bursa Hava durumu nasıl görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Bursa Kaç Km?

Bursa arası kaç km, diğer şehirler, ilçeler arası mesafe ile Bursa arası kaç kilometre ölçme yapabilirsiniz. Ayrıca seyahat edeceğiniz güzergâh için yol haritası eşliğinde Bursa yol tarifi ve zaman bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bursa Kaç Saat?

Haritalı yol tarifi ile seyahatinizde başlangıç noktasından Bursa nasıl gidilir? öğrenebilirsiniz. Bursa kaç saat sürer? Sorusunun cevabı için arama motorunu kullanabilirsiniz.

Bursa Nerede?

Marmara Bölgesi içerisinde bulunan Bursa ilimiz, toplam 17 ilçe ve 1.038 mahalle/köyden oluşmaktadır. 3.056.120 Kişilik nüfusa sahip olan ilimiz, Marmara Bölgesi’nin 2. en büyük ilidir. Yakın çevresinde Yalova, Bilecik, İstanbul, Kocaeli, Kütahya, Balıkesir şehirleri bulunmaktadır. Coğrafi haritası ile uydu haritası için “Bursa Haritası” linkine tıklayabilirsiniz.

2019 Bursa Nüfusu Kaçtır?

TÜİK verilerine göre 2019 yılı Bursa Nüfusu 3.056.120 kişiden oluşmaktadır. Ülkemizdeki en kalabalık şehirler sıralamasında ise 4. sırada bulunmaktadır. Bursa nüfus yoğunluğu hesabı ise, Bursa yüzölçümü 10.813 Km2 olduğu için kilometrekareye 283 insan düşmektedir. Başka bir deyişle Bursa nüfus yoğunluğu 283/Km2 olmaktadır.

Tekirdağ Kaç Km?

Tekirdağ arası kaç km, diğer şehirler, ilçeler arası mesafe ile Tekirdağ arası kaç kilometre ölçme yapabilirsiniz. Ayrıca seyahat edeceğiniz güzergâh için yol haritası eşliğinde Tekirdağ yol tarifi ve zaman bilgisine ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Kaç Saat?

Haritalı yol tarifi ile seyahatinizde başlangıç noktasından Tekirdağ nasıl gidilir? öğrenebilirsiniz. Tekirdağ kaç saat sürer? Sorusunun cevabı için arama motorunu kullanabilirsiniz.

Tekirdağ Nerede?

Marmara Bölgesi içerisinde bulunan Tekirdağ ilimiz, toplam 11 ilçe ve 351 mahalle/köyden oluşmaktadır. 1.055.412 Kişilik nüfusa sahip olan ilimiz, Marmara Bölgesi’nin 5. en büyük ilidir. Yakın çevresinde Kırklareli, Edirne, İstanbul, Çanakkale, Balıkesir, Yalova şehirleri bulunmaktadır. Coğrafi haritası ile uydu haritası için “Tekirdağ Haritası” linkine tıklayabilirsiniz.

2019 Tekirdağ Nüfusu Kaçtır?

TÜİK verilerine göre 2019 yılı Tekirdağ Nüfusu 1.055.412 kişiden oluşmaktadır. Ülkemizdeki en kalabalık şehirler sıralamasında ise 21. sırada bulunmaktadır. Tekirdağ nüfus yoğunluğu hesabı ise, Tekirdağ yüzölçümü 6.190 Km2 olduğu için kilometrekareye 171 insan düşmektedir. Başka bir deyişle Tekirdağ nüfus yoğunluğu 171/Km2 olmaktadır.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat