Polatlı Ankara arası kaç kilometre? Polatlı Ankara yolu tarifi

Polatlı Ankara arası kaç kilometre? Polatlı Ankara yolu tarifi

Polatlı Ankara arası kaç kilometre? Polatlı Ankara yolu tarifi başta olmak üzere merak edilen Ankara Polatlı arası kaç saat? gibi soruların cevaplarını bir araya topladığımız yazımız sizler için. Ayrıca Polatlı Ankara arası hızlı tren kaç dakika? onun da cevabını vermiş olacağız.

Ankara Polatlı arası kaç kilometre?

Ankara ve ilçesi Polatlı arasındaki karayolu mesafesi farklı güzergahlar olduğundan değişiklik göstermektedir. Tabi ki bu fark çok büyük değildir. İki güzergahtan biri yaklaşık 85 km iken diğeri 98 km dir.

Ankara Polatlı arası kaç saat?

Dumlupınar Bulvarı yani D200 karayolu üzerinden ortalama 1 saat 10 dakika süren yol toplam 85 km dir. Ankara Polatlı arası mesafenin daha da uzadığı güzergah ise ortalama 1 sa. 25 dk. süren ve 98 kilometre olan D260 ve Haymana Polatlı Yoludur. Bu yol da yine D260 üzerinden gidilmektedir.

Paylaştığımız Ankara Polatlı yol tarifi haritasında da görüldüğü üzer bu süreler otomobil ile yapılan yolculuğu tarif etmektedir.

Ankara Polatlı arası otobüsle kaç saat?

Polatlı ile AŞTİ Terminal Otogar Ankara arası mesafe 74 Km dir ve otobüs ile yolculuk yapıldığın bu süre 1 saat civarında olmaktadır.

Polatlı Ankara yolu tarifi Ankara Polatlı arası kaç km?
Polatlı Ankara yolu tarifi Ankara Polatlı arası kaç km?

Polatlı Ankara yolu tarifi

Tulumtaş 2471. Sokaktan Ankara Çevre Yolu/O-20/E90 çıkılır ve Dumlupınar Bulvarı’nı geçip D200 üzerinden Üçpınar Köyü Yoluna gidilir. Dumlupınar Blv./D200 ara yolu takip edilerek Duatepe/Basrikale Tepe yönündeki çıkış kullanılması gerekmektedir.

Polatlı Ankara arası hızlı tren kaç dakika?

Hızlı tren ile bu yolculuk 1 saat 15 dakika civarında sürmektedir. Günde 20 kez yapılan bu seferden ilki Ankara’dan 06:20 iken sonuncu ise saat 22:00 dir.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat