Passat paket sıralaması Passat kaç paketi var?

Passat paket sıralaması Passat kaç paketi var?

Passat paket sıralaması başta olmak üzere sıkça sorulan Passat kaç paketi var? Passat aşiret paket nedir? gibi soruların cevapları yazımızda sizler için yayımladık.

Passat paket sıralaması 2022'de toplam 4 farklı seçenek mevcut. Biri benzinli diğerleri dizel motor seçeneği ile  bulunuyor.

Passat kaç paketi var?

Business ve Elegance olarak ikiye ayrılan passat paketleri Üç farklı donanıma sahip. Örneğin Passat Impression paketinde öne çıkan özellik 8 inç renkli dokunmatik radyo sistemi ve anahtarsız çalışma sistemidir.

Passast Business paketinde ise ön koltukta yer alan destek konforlu bir sürüş için önemli bir detay. 17 inç alüminyum alaşımdan oluşan  jantlara sahip olan araç güvenlik adına oldukça iyi tasarlanmış. Ön sis farları ve entegre statik aydınlatma ile önümüze çıkan her nesne kolayca ayırt edilebiliyor. Aracın sahip olduğu  3 adet klima sistemi her mevsim rahat bir ortam yaratacağı bir gerçek.

Elegance paketine göz attığımızda ise jantların 8 inç Dartford alüminyum alaşımlı olduğunu görüyoruz. Ayrıca Matrix LED farlar ile güvenlik de düşünülmüş. Ön koltukların ısıtmalı olması , bagaj kapağının açılmasındaki kolaylık sürücülerin rahatlığı için olumlu özellikler. Elegance paketinin Discover Pro navigasyon sistemi de son teknoloji ile  gidilecek noktanın rahat bulunması adına harika bir donanım.

Passat paket sıralaması

Passat paket sıralaması, Passat en dolu paket hangisidir diye baktığımızda genel görüş Volkswagen highline olarak karşımıza çıkıyor.  Bu paket, markanın birçok model için en yüksek donanım seviyesi için verilen isimdir. Birçok araba modelin özellikleri şu şekildedir:

  • Özel koltuk döşemesi
  • Ön ve arka led farlar
  • Geniş multimedya sistem
  • Katlanır aynalar ve far sensörleri
passat paketleri sıralaması
passat paketleri sıralaması Passat elegance

Passat elegance, highline şeklinde teslim edilirken  Ahşap elektronik sürücü koltuğu ve konsol döşemesi gibi özel donanımlara sahip olması ön plana çıkmaktadır. Passat en dolu paketi olarak ayrıca aktif fren sistemi ve highline otomatik park sistemi de talep edilebilir durumda.

Dacia Duster kampanya fiyatı listesi güncel (Özel indirim)

Passat aşiret paketi nedir?

Passat paketleri sıralamasında olmasa da halk arasında kullanılan Passat aşiret paketi ise highline + r line + panoramic sunroof opsiyonları ile alınan “volkswagen passat”lar için kullanılan tabirdir.

Passat Detaylı İnceleme

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat