Hatay Gaziantep Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Hatay Gaziantep Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Hatay Gaziantep Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Hatay Kaç Km?

Hatay arası kaç km, diğer şehirler, ilçeler arası mesafe ile Hatay arası kaç kilometre ölçme yapabilirsiniz. Ek olarak seyahat edeceğiniz güzergâh için yol haritası eşliğinde Hatay yol tarifi ve vakit bilgisine ulaşabilirsiniz.

Hatay Kaç Saat?

Haritalı yol tarifi ile seyahatinizde başlangıç noktasından Hatay nasıl gidilir? öğrenebilirsiniz. Hatay kaç saat devam eder? Sorusunun cevabı için arama motorunu kullanabilirsiniz.

Hatay Nerede?

Akdeniz Bölgesi içinde bulunan Hatay ilimiz, toplam 15 ilçe ve 584 mahalle/köyden oluşmaktadır. 1.628.894 Kişilik nüfusa haiz olan ilimiz, Akdeniz Bölgesi'nin 4. En büyük ilidir. Yakın çevresinde Osmaniye, Kilis, Adana, Gaziantep, Mersin, Kahramanmaraş şehirleri bulunmaktadır. Coğrafi haritası ile uydu haritası için "Hatay Haritası" linkine tıklayabilirsiniz.

2022 Hatay Nüfusu kaçtır?

Hatay 2022 nüfusu, tahmini verilere göre 1.685.563. Bu nüfus verisi, eski yıllarıdaki nüfus artış hızlarına göre tahmini hesaplanmıştır.

Hatay Gaziantep Kaç Km

Hatay ile Gaziantep arası kaç km yaklaşık olarak toplam 194 Kilometre mesafededir. Hatay Gaziantep arası kaç saat devam eder sorusunun cevapı ise; yolculuk süresi otomobiliniz ile ortalama 2 saat 43 dakika sürecektir. Doğrusu şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 13:39 olacaktır.

Hatay ile Gaziantep Km Yakıt Hesaplama

Hatay ile Gaziantep yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 12 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 247 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 221 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 141 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Not: Yakıt hesaplama, 04.04.2022 tarihindeki averaj yakıt fiyatları baz alınarak yapılmıştır. Benzin: 19.005 TL, Motorin: 21.24 TL, LPG: 11.48 TL' dir.

Hatay Gaziantep Arası Seyahat Araçı

Hatay Gaziantep arası yolculukta; yol haritası için  CANLI HARİTA butonuna basabilirsiniz. Son olarak da Hatay Gaziantep Yol Tarifi için  YOL TARİFİ butonunu kullanabilirsiniz. Bu size Google Navigasyonunu açacaktır. Böylece canlı yol tarifi alabilirsiniz. Hatay yada Gaziantep Hava durumu nasıl görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat