GT-R motorlu Nissan Juke-R'ın render çalışmaları ve fiyatı sizce nedir

GT-R motorlu Nissan Juke-R'ın render çalışmaları ve fiyatı sizce nedir

Bu makalemizde sizlere GT-R motorlu Nissan Juke-R ile alakalı ayrıntılı Otomobil tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca GT-R motorlu Nissan Juke-R'ın render çalışmaları ve fiyatı sizce nedir  gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Nissan, GT-R'nin sahip olduğu güçlü çift turbo V6'yı Juke-R'ye vererek yeni bir performans harikası yaratmıştı. Nissan şu anda her ne kadar bu şekilde bir model sunmasa da, Kolesa.Ru'daki meslektaşlarımızın yeni render çalışmaları oldukca güzel bir Juke-R'u dijital ortamda görmemizi sağlıyor.

Bu çağdaş Juke-R'nin ön tamponu, eskisine oranla çok daha uzun ve sportif bir parçayla değiştiriliyor. Bu arada tavana monte olan kanadı görmezden gelemeyiz. Ne olursa olsun aracın havasını değiştiren bir hamle olmuş. Arka tarafa erişince... Yeni bir arka tampon ve dört büyük yuvarlak egzoz borusuna sahip bir difüzör adeta ben buradayım diyor.

Her güzel bir şeyin sonu var derler ya, işte tam da bu aşamada Nissan'ın yeni bir Juke-R veya başka herhangi bir yüksek performanslı crossover üretme planı olmadığını belirtmek zorundayız.

Doğrusu saslın özü şu ki, böyle bir şey gerçekleşse bile kısa zaman içinde Nissan'dan Juke-R gibi bir şey görmemiz pek mümkün değil. Zaman alsa bile buna değecek olduğunu biliyoruz, dolayısıyla çıkmamış candan ümit kesilmez...

Hem kapak fotoğrafımızda bununla beraber aşağıda görebileceğiniz Juke, yürekli ön yüzü ile agresifliğinden ödün vermemeye devam ediyor. Tıpkı bir önceki Juke-R benzer biçimde güçlü bir güç iktibas organı alacak kadar sportif gözüküyor. 

SVM firmasının modifiye ettiği Juke-R'ların sayısının 5 adet olduğunu belirttikten sonra, bu araçlardan birinin Almanya'da VDM Cars adlı bir firma tarafından satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Haberimizin başlığındaki soruya kim en çok yaklaştı bilinmez fakat belirlenen fiyat 237.940 Euro şeklinde. Bu da Türk Lirası ile düşündüğümüz zaman 2.5 milyon TL civarı bir fiyata tekabül ediyor.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat