Arabablogu.Com

Araba Koltuk Yüzü Değiştirme Ücretleri

Araba Koltuk Yüzü Değiştirme

Araba Koltuk Yüzü Değiştirme

İnsanların araba ile olan ilişkileri çoğaldıkça koltukların rahatlığına da umursamaya başlandı. Ten koltuklar, ısıtmalı koltuklar ve uzun yollarda insanların yorulmasını yasaklayacak koltuk tasarımları ortaya çıkmaya başladı. Otomobilin iç kısmında bulunan koltukların ehemmiyeti büyüktür. Ancak araba ile seyahatler uzadıkça içinde yaptığımız hareketlerde değişiyor. 

Yemek yiyoruz, bir şeyler içiyoruz veya sigara içiyoruz. Bu sıhhatsiz bir hareket olsa da yolculuklarda çok fazla sigara harcanıyor. Bu gidişat sebebiyle de koltuklarda yanık ve meşrubatların dökülmesi ile oluşan izler oluşabiliyor. Günümüzde bu cins gidişatlar için hizmet vere koltuk suratı tamircileri bulunuyor. Rahatça harekât yapabilmek için hizmet veriyorlar.

Genelde araba kullanıcıları bununla başa çıkmak için koltuk kılıfı satın almayı seçim ediyor. Bu sayede hasarlı maddelerin koltuğun orijinal yüzeyine dokunmasının önüne geçiliyor. Tabi bunları kullanmayanlar için sigara yakınları veya ter sebebiyle oluşan izler vasıtada yer edinebiliyor. Bu vaziyetleri gidermek için taşıt koltuklarının kılıflarını baştan alt değiştirebileceğiniz gibi yalnızca muhakkak bir parçayı da değiştirme namsınız var.

Günümüzde bu mevzuda koltuk tamiri anlamında ülkemizin bölgenin en gözde ülkelerinden birisi olduğu görülüyor. Tüm fabrikasyon yapım kumaşların bile bulunduğu sektörde en küçük bir zarar kalmadan başkalaşım yapılıyor. Bu da vasıtaların niteliğinin çoğalmasını sağlıyor. Tabi bu usunuza hemen maliyetini getirecektir.

Araba Koltuk Yüzü Fiyatları 

Tek bir sigara yanığından dolayı koltuğunuzun tamir görmesini istiyorsanız yalnızca dikişler içinde kalan bölgeyi değiştirebilirsiniz. Bu bölge el içi kadar bir yeri içeriyorsa vasati başkalaşım fiyatı 50 TL ile 75 TL arasında değişecektir. Komple tek bir koltuğun dış kaplama maliyeti ise 250 TL ve üzeri olabilir. Burada farkı yaratan kumaşların niteliği olacaktır. Yüksek nitelikte bir kumaşa sahip koltuk kaplaması isterseniz otomatik olarak maliyette yükselecektir.

Unutmamanız gereken gerçekten işini öğrenen bir ustaya gitmek olacaktır. Akıldalar bu cins harekâtları doğru biçimde yaparak meselesiz kullanım uğru sunmaktadır. Her oto sanayi de bu ustalardan kesinlikle bulunduğuna ilave edelim. Birkaç öneri aldığınız ustaya gitmek manalı bir seçim olacaktır. Şundan emin olabilirsiniz ki işini öğrenen bir akılda sizlere meselesiz bir hizmet sunacaktır.

En çok okunan Triger kayışı kaç km’de değişmelidir ? 

yazısını da okumanızı tavsiye ederiz.