Ankara Konya Arası Kaç Km Kaç Saat

Ankara Konya Arası Kaç Km Kaç Saat

Ankara Konya Arası Kaç Km Kaç Saat Ankara Konya Kaç Km

Ankara ile Konya arası kaç km ortalama olarak toplam 262 Kilometre mesafededir. Ankara Konya arası kaç saat süre gelir sorusunun cevapı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 2 saat 57 dakika sürecektir. Kısaca şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 22:46 olacaktır.

Ankara ile Konya Km Yakıt Hesaplama

Ankara ile Konya yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 16 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise ortalama 311 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 294 TL yakıt maliyetiniz doğar. Şayet LPG takılı bir çalgıla yol alıyorsanız 179 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Not: Yakıt hesaplama, 08.03.2022 tarihindeki ortalama yakıt fiyatları baz alınarak yapılmıştır. Benzin: 18.665 TL, Motorin: 19.75 TL, LPG: 10.82 TL’ dir.

Ankara Konya Tren Saatleri

Ankara ile Konya arası alternatif yol aracı olarak YHT (Hızlı Tren) trenlerini tercih edebilirsiniz. Tren ile yolculuğunuz 1 saat 50 dakika sürecektir. Bu yolculuğun size maliyeti ise tren istasyonlarına gidiş dönüş dahil 43.50 TL ~ 65.50 TL arası olacaktır. Tren seferleri ve tren saatlerini öğrenmek için TCDD sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Konya Arası gezi çalgıları

Ankara Konya arası yolculukta; yol haritası için CANLI HARİTA butonuna basabilirsiniz. Son olarak da Ankara Konya Yol Tarifi için YOL TARİFİ butonunu kullanabilirsiniz. Bu size Google Navigasyonunu açacaktır. Böylece canlı yol tarifi alabilirsiniz. Ankara veya Konya Hava durumu iyi mi görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat