Ankara İzmir Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Ankara İzmir Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Bu makalemizde sizlere Ankara İzmir Arası Kaç Km ile alakalı ayrıntılı iller Arası Kaç Kilometre tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Ankara İzmir Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Ankara İzmir Kaç Km

Ankara ile İzmir arası kaç km yaklaşık olarak toplam 589 Kilometre mesafededir. Ankara İzmir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 7 saat sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz yarın 04:19 olacaktır.

Ankara ile İzmir Km Yakıt Hesaplama

Ankara ile İzmir yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 35 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 729 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 640 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 418 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Not: Yakıt hesaplama, 23.03.2022 tarihindeki ortalama yakıt fiyatları baz alınarak yapılmıştır. Benzin: 18.105 TL, Motorin: 20.63 TL, LPG: 11.23 TL’ dir.

Ankara İzmir Arası Seyahat Araçları

Ankara İzmir arası yolculukta; yol haritası için  CANLI HARİTA butonuna basabilirsiniz. Son olarak da Ankara İzmir Yol Tarifi için  YOL TARİFİ butonunu kullanabilirsiniz. Bu size Google Navigasyonunu açacaktır. Böylece canlı yol tarifi alabilirsiniz. Ankara veya İzmir Hava durumu nasıl görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat