Ankara Bursa Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Ankara Bursa Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?
Bu makalemizde sizlere Ankara Bursa Arası Kaç Km ile alakalı ayrıntılı iller Arası Kaç Kilometre tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Ankara Bursa Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Ankara Bursa Kaç Km

Ankara ile Bursa arası kaç km yaklaşık olarak toplam 388 Kilometre mesafededir. Ankara Bursa arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 4 saat 33 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 17:02 olacaktır.

Ankara ile Bursa Km Yakıt Hesaplama

Ankara ile Bursa yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 23 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 456 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 434 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 277 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Not: Yakıt hesaplama, 17.03.2022 tarihindeki ortalama yakıt fiyatları baz alınarak yapılmıştır. Benzin: 18.635 TL, Motorin: 19.59 TL, LPG: 11.28 TL’ dir.

Ankara Bursa Arası Seyahat Araçları

Ankara Bursa arası yolculukta; yol haritası için  CANLI HARİTA butonuna basabilirsiniz. Son olarak da Ankara Bursa Yol Tarifi için  YOL TARİFİ butonunu kullanabilirsiniz. Bu size Google Navigasyonunu açacaktır. Böylece canlı yol tarifi alabilirsiniz. Ankara veya Bursa Hava durumu nasıl görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Ankara ile Bursa arasında otobüsle yolculuk 5 saat sürerken bu mesafe otomobil ile 4 buçuk saat sürmektedir. Ankara’dan Bursa’ya gitmek için kullanılan otoyollar ile bölünmüş çift taraflı yollar bulunmaktadır. Uçakla yapılan yolculuklar uçuşa göre yaklaşık yarım saat sürmektedir.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat