Ankara Bolu Arası Kaç Km Kaç Saat

Ankara Bolu Arası Kaç Km Kaç Saat

Ankara Bolu Arası Kaç Km Kaç Saat Ankara Bolu Kaç Km

Ankara ile Bolu arası kaç km yaklaşık olarak toplam 187 Kilometre mesafededir. Ankara Bolu arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 2 saat 3 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 03:47 olacaktır.

Ankara ile Bolu Km Yakıt Hesaplama

Ankara ile Bolu yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 11 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 256 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 228 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 134 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Not: Yakıt hesaplama, 12.03.2022 tarihindeki ortalama yakıt fiyatları baz alınarak yapılmıştır. Benzin: 20.345 TL, Motorin: 22.8 TL, LPG: 11.28 TL’ dir.

Ankara Bolu Arası Seyahat Araçları

Ankara Bolu arası yolculukta; yol haritası için  CANLI HARİTA butonuna basabilirsiniz. Son olarak da Ankara Bolu Yol Tarifi için  YOL TARİFİ butonunu kullanabilirsiniz. Bu size Google Navigasyonunu açacaktır. Böylece canlı yol tarifi alabilirsiniz. Ankara veya Bolu Hava durumu nasıl görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat