Amasya Merzifon Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Amasya Merzifon Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Bu makalemizde sizlere Amasya Merzifon Arası Kaç Km ile alakalı ayrıntılı iller Arası Kaç Kilometre tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Amasya Merzifon Arası Kaç Km Arabayla Otobüsle Ve Uçakla Kaç Saat Sürer? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Amasya Merzifon Kaç Km

Amasya ile Merzifon arası kaç km yaklaşık olarak toplam 46 Kilometre mesafededir. Amasya Merzifon arası kaç saat sürer yolculuk süresi otomobiliniz ile yaklaşık 47 dakika sürecektir.

Amasya ile Merzifon Km Yakıt Hesaplama

Amasya ile Merzifon yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 3 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 61 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 52 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 35 TL averaj yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Not: Yakıt hesaplama, 28.04.2022 tarihindeki ortalama yakıt fiyatları baz alınarak yapılmıştır. Benzin: 20.01 TL, Motorin: 22.01 TL, LPG: 12.10 TL' dir.

Amasya Merzifon Arası seyahat araçları

Amasya Merzifon arası yolculukta; yol haritası için CANLI HARİTA butonuna basabilirsiniz. Son olarak da Amasya Merzifon Yol Tarifi için YOL TARİFİ butonunu kullanabilirsiniz. Bu size Google Navigasyonu nu açacaktır. Böylece canlı yol tarifi alabilirsiniz. Amasya veya Merzifon Hava durumu nasıl görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Amasya Kaç Km?

Amasya arası kaç km, öteki şehirler, ilçeler arası mesafe ile Amasya arası kaç kilometre ölçme yapabilirsiniz. Ek olarak gezi edeceğiniz yol güzergâhı için canlı yol haritası eşliğinde Amasya yol tarifi ve zaman bilgisine ulaşabilirsiniz.

Amasya Yol Tarifi

Haritalı yol tarifi ile seyahatinizde bulunmuş olduğunuz yerden Amasya iyi mi gidilir? öğrenebilirsiniz. Amasya kaç saat süre gelir? Bu sorunun cevabı için arama motorumuzu kullanabilirsiniz.

Amasya yakın iller: Tokat 114 Km Çorum 95 Km Samsun 124 Km Yozgat 175 Km Sivas 219 Km Sinop 256 Km uzaklıkta bulunmaktadır.

Amasya Konumu

Karadeniz Bölgesi içerisinde bulunan Amasya ilimiz, toplam 7 ilçe ve 462 mahalle/köyden oluşmaktadır. 337.800 Kişilik nüfusa sahip olan ilimiz, Karadeniz Bölgesi'nin 11. En büyük ilidir. Amasya yüzölçümü ise 5.628 Km2 olmaktadır. Coğrafi haritası ile uydu haritası için "Amasya Haritası" linkine tıklayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat